Najnowsza realizacja

Zakrzewo Business Park

Hale Produkcyjno-Magazynowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Dostosujemy hale do Twoich potrzeb.
Uzupełnij formularz i poznaj szczegóły.

Zakrzewo Business Park to zespół hal produkcyjno-magazynowych położonych na pięciu sąsiadujących ze sobą działkach o całkowitej powierzchni nieco ponad 1,7 ha (17.000 m2).

HALE WOLNOSTOJĄCE - A / D / E

W naszym kompleksie przewidujemy możliwość wybudowania hali wolnostojącej o powierzchni 700-1500 m2 bezpośrednio dla klienta.

HALE SEGMENTOWE - B / C

Prezentowana poniżej jedna z hal (C) ma powierzchnię zabudowy ok 2100 m2 i położona jest na działce o powierzchni ok 4300 m2. Znajdują się w niej 4 lokale w zabudowie szeregowej. Hale mają powierzchnie ok 530 m2 oraz 680 m2 (powierzchnia produkcyjno-magazynowa oraz biurowo-socjalna). W każdym przypadku jest możliwość dokonywania zmian, aby indywidualnie dopasować halę oraz biura do potrzeb klienta.

Część biurowo-socjalna przewidziana została na parterze i ma powierzchnie ok 86 m2. Istnieje możliwość rozbudowy tej części o piętro i powiększenie jej wówczas do ok 179 m2. Ściany oddzielające poszczególne lokale są murowane. Dzięki temu, że infrastruktura i zagospodarowanie terenu są współdzielone, cena w przeliczeniu na m2 takiej hali jest sporo niższa niż obiektu wolnostojącego na niezależnej działce.

Zalety i ogólny opis

Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości i o właściwościach izolacyjnych (materiały posiadają najwyższe parametry izolacyjności termicznej – Uw do 0,76W/(m2k), obiekt jest bardzo energooszczędny. Zastosowane okna 3 szybowe, ściany murowane i obłożone płytą warstwową, izolacja podwalin szalunkami traconymi to tylko niektóre z nich.

W części socjalno-biurowej w standardzie jest klimatyzacja, jest też możliwość zastosowania pompy ciepła. Dach jest przystosowany do montażu paneli fotowoltaicznych. Ogrzewanie hali jest przy pomocy nagrzewnic gazowych. Warto zaznaczyć że przy zastosowaniu paneli fotowoltaicznych czy pompy ciepła obiekt spełni normy budynku pasywnego.

Jest to idealna propozycja dla firm które planują zakup swojej nieruchomości pod działalność produkcyjną, handlową czy magazynową. Inwestorów również zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość zakupu hali wraz z najemcą.

Najważniejsze informacje

Lokalizacja:

Podstawowe parametry techniczne obiektu:

Termin zakończenia robót budowlanych:
2/3 kwartał 2024 r.

Wybierz interesujący Cię moduł z Hali C, żeby zobaczyć więcej szczegółów

Galeria

Jeżeli poszukujesz Generalnego Wykonawcy do swojej inwestycji, to również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Uzupełnij formularz i porozmawiajmy:

Plenerbud Grzegorczyk Sp. J.
ul. Wiklinowa 28, 62-023 Kamionki
NIP 777-30-55-768