Najnowsza realizacja

Zakrzewo Business Park

Hale Produkcyjno-Magazynowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Dostosujemy hale do Twoich potrzeb.
Uzupełnij formularz i poznaj szczegóły.

Zakrzewo Business Park to zespół hal produkcyjno-magazynowych położonych na pięciu sąsiadujących ze sobą działkach o całkowitej powierzchni nieco ponad 1,7 ha (17.000 m2).

HALE WOLNOSTOJĄCE - A / D / E

W naszym kompleksie przewidujemy możliwość wybudowania hali wolnostojącej o powierzchni 700-1500 m2 bezpośrednio dla klienta.

HALE SEGMENTOWE - B / C

Hala B:

Hala C:

Hala B i Hala C wybudowana są działce o powierzchni ~7500 m2. W każdym przypadku jest możliwość dokonywania zmian, aby indywidualnie dopasować halę oraz biura do potrzeb klienta. Ściany oddzielające poszczególne lokale są murowane. Dzięki temu, że infrastruktura i zagospodarowanie terenu są współdzielone, cena w przeliczeniu na m2 takiej hali jest sporo niższa niż obiektu wolnostojącego na niezależnej działce.

Zalety i ogólny opis

Przy budowie wykorzystujemy sprawdzone materiały najwyższej klasy, zapewniamy odpowiednią wytrzymałość konstrukcji, parametry izolacyjne, bezpieczeństwo, wygląd i estetykę obiektu oraz infrastrukturę wokół hali, co jest kluczowe dla komfortu użytkowania. Hala ogrzewana jest za pomocą nagrzewnic wodnych. Istnieje również możliwość zastosowania pompy ciepła, a dach budynku przystosowany jest do montażu paneli fotowoltaicznych.

Prace wykończeniowe w części biurowo-socjalnej obejmują m.in. tynkowanie i malowanie ścian konstrukcyjnych, ułożenie płytek oraz montaż osprzętu sanitarnego i elektrycznego. Staramy się dostosowywać do indywidualnych preferencji klienta wprowadzając zmiany w rozplanowaniu ścian działowych czy instalacji. Dodatkowo w standardzie oferujemy wentylację mechaniczną biur.

Jest to idealna propozycja dla firm które planują zakup swojej nieruchomości pod działalność produkcyjną, handlową czy magazynową. Inwestorów również zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość zakupu hali wraz z najemcą.

Najważniejsze informacje

Lokalizacja:

Podstawowe parametry techniczne obiektu:

Termin zakończenia robót budowlanych:
Hala B – styczeń 2025
Hala C – październik 2024

Wybierz interesujący Cię moduł z Hali B, żeby zobaczyć więcej szczegółów

Wybierz interesujący Cię moduł z Hali C, żeby zobaczyć więcej szczegółów

Zdjęcia z budowy

Jeżeli poszukujesz Generalnego Wykonawcy do swojej inwestycji, to również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Uzupełnij formularz i porozmawiajmy:

Plenerbud Grzegorczyk Sp. J.
ul. Wiklinowa 28, 62-023 Kamionki
NIP 777-30-55-768