Oferta » Generalny Wykonawca

.

Generalny wykonawca Poznań

Realizujemy inwestycje jako Generalny Wykonawca w modelu zaprojektuj i wybuduj, począwszy od analizy działki pod inwestycje przez projektowanie, budowę obiektu, kończąc na oddaniu inwestycji do użytku.

Poza tym modelem oczywiście realizujemy też budowy jako GW dla inwestorów, którzy mają już pozwolenie na budowę i potrzebują sprawdzonej firmy która zajmie się budową hali.

Generalne wykonawstwo to kompleksowa usługa, która pozwala szybko, sprawnie i bez problemów (związanych z szerokim gronem podwykonawców) zrealizować inwestycję budowlaną. Przejmujemy wówczas wszystkie procesy niezbędne do budowy obiektu. Inwestor czy zamawiający nie musi planować przebiegu prac, uzyskiwać stosownych pozwoleń budowlanych, zatrudniać wielu podwykonawców i zajmować się monitoringiem postępów prac.

Jako firma posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników - brygady budowlane wraz z całym niezbędnym sprzętem do wykonywania swoimi siłami sporego zakresu prac przy budowie hal produkcyjnych czy magazynowych.

.

.

Przez 15 lat działalności na rynku zbudowaliśmy również bazę sprawdzonych podwykonawców, którzy są wiarygodni, posiadają odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie potrzebne do skrupulatnego i terminowego wykonywania powierzonych zadań. Dodatkowo nad przebiegiem prac na naszych inwestycjach czuwa wykwalifikowana kadra architektów, projektantów, inżynierów i kierowników.

Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego dbamy o to, aby każdy z nich na koniec odebrał halę magazynową, produkcyjną czy inny obiekt przemysłowy, który w stu procentach spełnia oczekiwania i wymagania. Jednocześnie na każdym etapie skupiamy się na optymalizacji kosztów.

Zobacz rownież

Plenerbud Grzegorczyk Sp. J.
ul. Wiklinowa 28, 62-023 Kamionki
NIP 777-30-55-768