Parę słów o naszej firmie

.

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku budowlanym od 2008 roku.

Na początku były to usługi z zakresu zagospodarowania terenu wraz z infrastrukturą a z czasem firma powiększała swój zespół wykwalifikowanych pracowników i park maszynowy wchodząc stopniowo w kolejne segmenty rynku budowlanego.

Realizujemy budowę obiektów przemysłowych, hal magazynowych, produkcyjnych, handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej jako Generalny Wykonawca.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników dzięki czemu jesteśmy w dużej mierze niezależni od firm podwykonawczych co gwarantuje elastyczność, terminowość, wysoką jakość usług oraz organizacji budowy, tak aby w pełni sprostać wymaganiom stawianym przez inwestorów.

.

.

Naszą misją jest budowa obiektów które spełniają oczekiwania naszych klientów i pozwalają wznieść ich biznes na wyższy poziom.

Ogromną wartość mają dla nas relacje z klientami które oparte na wzajemnej uczciwości oraz zasadzie win-win, to powoduje że z klientami i kontrahentami tworzymy relacje na całe lata. Ci klienci do nas wracają wraz z rozwojem ich firm, z nowymi planami i pomysłami, a my z radością pomagamy im i ich realizacji.

W ten sposób wg nas powinno się prowadzić biznes i to od początku było naszą misją. Podchodzimy do każdego projektu bardzo profesjonalnie dbając o wysoką jakość wykonywanych prac oraz obsługi klienta, a jednocześnie elastycznie i indywidualnie, ponieważ głównym naszym celem jest rozwój Twojego biznesu, dlatego chcemy, aby każdy projekt był skrojony na miarę potrzeb.

Budujemy jako deweloper – hale produkcyjno-magazynowe typu small business unit w zabudowie szeregowej jak i wolnostojącej.

Ponadto bardzo odnajdujemy się w projektach indywidualnych pod klienta od Z do Z. Już na etapie idei o budowie lub rozbudowie obiektu tzw. Zaprojektuj i wybuduj.

Jako strategię działania przyjęto stałe dbanie o najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę Klienta. Każdego roku firma doskonali swoją działalność poprzez zatrudnianie wykwalifikowanej kadry oraz zakup specjalistycznego sprzętu. Zatrudnieni pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania czynności zawodowych. Firma jest niezależna i posiada bogaty park maszynowy. Firma ma jako cel kompleksową obsługę założeń, a także pragnie stać się kompetentnym i niezawodnym towarzyszem w biznesie.

.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku 15 lat. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie pozwalają nam na szybką i bezproblemową realizację inwestycji.

Profesjonalizm

Satysfakcja i zadowolenie klienta na wszystkich etapach współpracy to dla nas podstawa.

Elastyczność

Naszym priorytetem jest dopasowanie naszych rozwiązań do Twoich indywidualnych potrzeb. Staramy się wybierać najkorzystniejszą technologię, zoptymalizowaną zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym.

Kompleksowość

Realizujemy inwestycje w systemie generalnego wykonawstwa, oferując kompleksową obsługę od momentu powstania koncepcji, aż po przekazanie obiektu do użytkowania.

Jakość

Wykonujemy powierzoną nam pracę w trosce o najwyższą jakość. Każda z naszych inwestycji jest wykonana z troską o najdrobniejsze szczegóły.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług:

Plenerbud Grzegorczyk Sp. J.
ul. Wiklinowa 28, 62-023 Kamionki
NIP 777-30-55-768