Generalny Wykonawca dla Twojej inwestycji.

Realizujemy budowę obiektów przemysłowych, hal magazynowych, produkcyjnych, handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej jako Generalny Wykonawca.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku 15 lat. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie pozwalają nam na szybką i bezproblemową realizację inwestycji.

Profesjonalizm

Satysfakcja i zadowolenie klienta na wszystkich etapach współpracy to dla nas podstawa.

Elastyczność

Naszym priorytetem jest dopasowanie naszych rozwiązań do Twoich indywidualnych potrzeb. Staramy się wybierać najkorzystniejszą technologię, zoptymalizowaną zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym.

Kompleksowość

Realizujemy inwestycje w systemie generalnego wykonawstwa, oferując kompleksową obsługę od momentu powstania koncepcji, aż po przekazanie obiektu do użytkowania.

Jakość

Wykonujemy powierzoną nam pracę w trosce o najwyższą jakość. Każda z naszych inwestycji jest wykonana z troską o najdrobniejsze szczegóły.

Budujemy jako deweloper – hale produkcyjno-magazynowe typu small business unit w zabudowie szeregowej i wolnostojącej. Jesteśmy niezależni i posiadamy bogaty park maszynowy.

.

.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w dużej mierze niezależni od firm podwykonawczych. Gwarantuje to elastyczność, terminowość, wysoką jakość usług oraz organizacji budowy, tak aby w pełni sprostać wymaganiom stawianym przez inwestorów.

Naszą misją jest budowa obiektów, które spełniają oczekiwania naszych klientów i pozwalają wznieść ich biznes na wyższy poziom. Do każdego projektu podchodzimy bardzo profesjonalnie dbając o wysoką jakość wykonywanych prac oraz obsługi klienta. Zapewniamy indywidualne podejście.

.

Najnowsza realizacja

Zakrzewo Business Park

Hale Produkcyjno-Magazynowe na sprzedaż

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

Plenerbud Grzegorczyk Sp. J.
ul. Wiklinowa 28, 62-023 Kamionki
NIP 777-30-55-768