Plenerbud Grzegorczyk Spółka Jawna to firma założona w 2008 roku.

W pierwszym okresie działalności podejmowaliśmy głównie zadania z zakresu zieleni, jednak starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy swą działalność o układanie kostki brukowej, ogólnobudowlane oraz budowę instalacji zewnętrznych wod-kan. W chwili obecnej wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu całych zagospodarowań przestrzeni terenów zewnętrznych, nawet tych bardzo skomplikowanych.

Jeżeli chodzi o brukarstwo, to realizujemy zarówno prace brukarskie przydomowe, jak i duże inwestycje przemysłowe. Są to przede wszystkim: place, drogi, parkingi i chodniki z kostki brukowej, ale także ozdobne założenia i nawierzchnie kamienne. Firma oferuje również usługi dodatkowe z dziedziny zagospodarowania terenów zewnętrznych, takie jak:

  • montaż małej architektury,
  • nawodnienia,
  • ogrodzenia i zieleń.
Układanie nawierzchni z kostki, kamienia, płyt chodnikowych Poznań

Jako strategię działania przyjęto stałe dbanie o najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę Klienta. Każdego roku firma doskonali swoją działalność poprzez zatrudnianie wykwalifikowanej kadry oraz zakup specjalistycznego sprzętu. Zatrudnieni pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania czynności zawodowych.

Firma jest niezależna i posiada bogaty park maszynowy. Oprócz standardowych sprzętów brukarskich i ogrodniczych posiadamy liczne akcesoria ułatwiające wykonywanie prac, takie jak układarki do kostki i krawężników. Firma ma jako cel kompleksową obsługę założeń, a także pragnie stać się kompetentnym i niezawodnym towarzyszem w biznesie.

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas