Plenerbud Grzegorczyk Spółka Jawna to firma założona w 2008 roku.

Plenerbud Grzegorczyk Sp.J. to firma założona w 2008 roku. Właściciele już od lat działają w branży ogrodniczej i budownictwie.  Jako strategię działania przyjęto stałe dbanie o najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę Klienta

Firma oferuje usługi  z zakresu wykonywania ogrodów przydomowych. Ponadto, oferta obejmuje prace związane z zielenią w mieście, przy drogach i autostradach. Plenerbud Grzegorczyk Sp.J. to firma, która podejmie każde zadanie z dziedziny kształtowania zieleni, budowy placów zabaw, a także wycinki drzew.

Układanie nawierzchni z kostki, kamienia, płyt chodnikowych Poznań

Obszar działania firmy obejmuje głównie Wielkopolskę, ale przyjmowane są zlecenia z całej Polski. Zatrudnieni są doświadczeni fachowcy, stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Firma zakupuje nowoczesne maszyny i sprzęt, korzysta z zaawansowanych technologii w zakresie zakładania i pielęgnacji terenów zieleni. Współpracuje tylko z sumiennymi i wiarygodnymi dostawcami, od których kupuje najwyższej jakości materiały.

Firma jest postrzegana przez Inwestorów jako kompetentny i niezawodny towarzysz w biznesie. Wyrazem wdzięczności Klientów są przekazywane referencje, a także powierzanie kolejnych zleceń. Gwarantuje klientom najwyższą jakość i szybkie terminy realizacji zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem oferowanych usług.

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas